تجسم خلاق

 

تجسم خلاق

صبح‌ها بدون تجسم خلاق از خانه خارج نشوید

تمرین ساده داشته باشید و هرروز صبح به‌عنوان یک عادت روزانه آن را بکار بگیرید. برای خودتان اهداف کوچک و کوتاه‌مدت داشته باشید و هرروز تجسم کنید که چگونه به‌سادگی و با کمترین هزینه به نتایج دلخواه می‌رسید.

در وضعیت آرام قرار بگیرید. چشم‌ها بسته، 5 بار تنفس عمیق داشته باشید و در هر بار شمارش معکوس کنید. دم عمیق، با خودتان بشمارید 5 ،سپس بازدم و این کار را  تا عدد یک ادامه دهید. به هدف خودت فکر کن و با نگاه مثبت و خدا را شکرگزار باش که به آن هدف  رسیده‌اید، تا می‌توانید افکار و احساس و تجسم مثبت وارد ذهن خودتان کنید. تا امکان دارد با جزئیات و دقیق باشد در طول مسیر از حواس پنج‌گانه خود استفاده کنید. تا میتوانید حواس پنچ‌گانه خودتان را درگیر تمرینات تجسم خلاق کنید.

مراقب باشید دشمن در کمین است وقتی شروع می‌کنید به تصویرسازی ذهن افکار منفی از همه طرف به شما حمله می‌کند و مانع شما خواهند شد. بی‌خیال بشوید و اهمیت به آن‌ها ندهید. حتی گاهی ممکن است جاسوسان  نیز مزاحم شما بشوند که نباید به آن‌ها اهمیت بدهید و به آن‌ها بگوید که من یک جلسه مهم دارم  سپس از آن‌ها دوری‌کنید.

مدت زمان تمرین؟  تا زمانی که احساس خوب دارید و هرکجا حالا خوب نداشتید به خودتان انرژی مثبت بدهید و مراقب احوال مثبت خود باشید. مثال بازی‌های خانگی  و دسته‌جمعی تا زمانی ادامه می‌دهید که حل می‌دهد و از آن لذت می‌برید برای تجسم خلاق نیز چنین کنید، آن‌قدر ادامه دهید تا احساس خوبی داشته باشید وقتی در طول مسیر تمرینات  احساس شما بد شد سریع مسیرتان را تغییر دهید کاری کنید تا احساس شما خوب باشد. با گوش کردن به یک موسیقی و یا یادآوری یک خاطره عالی و هر موضوعی که باعث ایجاد احساس مثبت میکند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *