طوری دیگر هم می‌تواند باشد

طوری دیگر هم می‌تواند باشد

بنام خدا

بخشی از چالش

چالش : #یک_ساعت_نوشتن

 موضوع : طوری دیگر هم می‌تواند باشد.

ساعت شروع شش صبح و ساعت پایان هفت صبح به تاریخ   06/07/1396

این جمله را شنیدیم که چه فکر می‌کردیم و چه شد. بله همیشه می‌تواند طوری دیگر هم باشد. و هیچ‌چیز مسلماً قطعی و ثابت نیست. در مسیر کسب‌وکارتان همیشه به فکر نقشه دوم و سوم هم باشید؛ گاهی برنامه‌ریزی  و اجرا می‌کنید ولی کارها آن‌طوری که دوست دارید پیش نمی‌رود.

مدتی شرایط آن‌چنان‌که دوست دارم نیست و به‌طورکلی شرایط تغییر کرده است. مانند گذشته شغل ندارم مانند گذشته درآمد ندارم مانند گذشته چند واحد خانه و آپارتمان ندارم. مانند گذشته چند ماشین ندارم. مانند گذشته پول ندارم. مانند گذشته روحیه ندارم . و مانند …….

به‌هرحال شرایط در حال تغییر است و همیشه یک‌جور نیست و برای هر کار دلیلی است.

گاهی اتفاقاتی رخ می‌دهد که هیچ‌وجه قابل‌قبول یا قابل توجیح نیست ولی به‌هرحال دنیا در حال تغییر است و البته شرایط همیشه در حال تغییر است ، بر این باور هستم که طوری دیگر هم می‌تواند باشد. گاهی وقتی افکارم خراب می‌شود و اگر پدرم کنارم باشد می‌گوید شکایت نکن خدا را شکر کن که از این بدتر نشد و من میگویم ، طوری دیگری هم می‌تواند باشد و من باید آن‌طور دیگر را بسازم و باید به سمت قله‌های موفقیت پیش بروم .

با خودم در این فکر هستم که چرا روبه‌جلو نباشد و من باید با این فکر باشم که باید و حتما به سمت جلو حرکت کنم.

طوری دیگری هم می‌تواند باشد .

همین حالا قصه درجا زدن تمام شد.

همین حالا حرکت روبه‌جلو را آغاز می‌کنم.

باید علت این شرایط را از درون پیدا کرد.

بله حتماً طوری دیگری هم است و این من هستم که شکل جدید فردا را رسم خواهم کرد.

من انسان قدرتمندی هستم و مسیر جدید را به سمت ثروت و پیش رفت و با سرعت ادامه خواهم داد و شادی و آرامش را برمی‌گردانم این من هستم و با استفاده از دنیای درونی خودم و با کمک دوستان خوبم می‌توانم به بهترین درجه برسم به قول دوست خوبم #آقای_علی_یکانی بهترین خودت شو.

به قول استاد عزیزم جناب #آقای_معاشرتی : (( هدف_برنامه_حرکت )) با داشتن یک هدف و برنامه ریزی کردن و حرکت کردن میتواند شرایط طوری دیگر هم می‌تواند باشد. پس این من هستم که تصمیم میگیرم که دنیای فردای من چگونه باشد. بله واقعا طوری دیگر هم می‌تواند باشد.

تغییرات بزرگ در حال رخ دادن است و من آماده هستم و میدانیم هیچ‌چیزی قطعی و ثابت نیست و همیشه تغییرات وجود دارد همه‌چیز در حال تغییر است و همه‌چیز انعطاف‌پذیر است و من می‌توانم این تغییرات را به سمتی که دوست دارم هدایت کنم.

باکمی دقت و مطالعه و مشاوره می‌توان مسیر را تغییر داد و به سمت موفقیت از نوعی که من دوست دارم کام برداشت.

بله همیشه طوری دیگر هم می‌تواند باشد.

 

 

#کارهای_من

هر روز حداقل یک کتاب بخوانم و خلاصه نویسی کنم

هر روز برنامه ریزی روزانه داشته باشم

هر روز از روز قبل بهتر و قوی تر باشم

 

#جعفر_کریم‌نژاد

#صفر_تا_صد_کسب‌وکار

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *